Megoldásra vár

Kinőtt a gaz a széttcsapott autóroncson

A Miskolci utcában rohad ez a hiányos Renault.
Jogos társadalmi igény van a kerületben is arra, hogy ne legyenek az utcáink tele sorsukra hagyott autókkal. Ez esetben is így van ez, így kérjük az Önkormányzat hatósági osztályát, tegyen ezért, ne itt rozsdálljon újabb hónapokat, intézkedjenek az elszállításra. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Miskolci u. 94

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Roncs. Zöldterület. Eszi a fene azóta is.
  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00130585 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a Zuglói Önkormányzati Rendészet fotódokumentációval te
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Évek óta az úttest mellett hagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mondeo Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gyetva utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Csáktornya park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére