Megoldatlan

Bicikli út

Anonim Járókelő

Volna lehetőség a kerékpárosoknak egy sáv kialakítására, esetlegesen akár a Ráday Gedeon utcában egy sáv, mint a Királyhágon?

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Ráday Gedeon u. 1

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Budapest KÖZÚT részletes indoklása alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVIII. kerületi Ráday Gedeon utcával kapcsolatos megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A fővárosi kerékpáros főhálózati tervben a Haladás utca-Ráday Gedeon utca nyomvona
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpár út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dzurik Jozsef
    Illetékes: Budapest Közút
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működik a biciklis lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ecseri út M (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen lekopott a kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére