Megoldott

Kiszáradt bokrok

FRISSÍTÉS: 2023.09.27.

BKM FŐKERT válasza:
,,Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett növények nem tartoznak Társaságunk fenntartásába."

------

Röpke fél év alatt sikerült tönkre tenni a két tiszafa bokrot, miközben naponta járnak kertészek gondozni a parkot, de erre a két bokorra látszólag nem fordítottak megfelelő figyelmet. Az egyik legstrapabíróbb fajta, de ha nem locsolják, akkor a látható módon kiszárad. Kinek a felelőssége? Ki fogja állni megint az újak árát? Miért nem gazdálkodnak felelős gazdaként az amúgy is kevés pénzzel?

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dohnányi Ernő u. 3

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes korábbi visszajelzése alapján!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Kedves Járókelő!

    2023. november 7-én írt levelünkben tájékoztattuk, hogy az elszáradt
    növényeket kivettük, helyettük lágyszárúakat ültettünk be. Tavasszal
    újra fákat fogun
    ...
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Kedves Járókelő!

    A kerületben több ilyen tiszafát ültettünk planténerbe, máshol nem
    tapasztaltunk kiszáradást. A növények öntözése itt is folyamatosan
    megoldott volt, és m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Röpke fél év alatt sikerült tönkre tenni a két tiszafa bokrot, miközben naponta járnak kertészek gondozni a parkot, de erre a két bokorra látszólag nem fordítottak megfelelő figyelmet. Az egyik legstrapabíróbb fajta, de ha nem locsolják, akkor a látható módon kiszárad. Kinek a felelőssége? Ki fogja állni megint az úja...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett növények nem tartoznak Társaságunk fenntartásába, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Paulay Ede utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa az ovinál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Munkácsy Mihály utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére