Megoldott

évek óta itt felejtett autó

Az Újvilág utcában már éve óta itt parkol egy autó. Számtalan "Mikuláscsomag" gyűlt össze korábban a szélvédőjén, felszólítások tucatja volt rajta. Valaki szállítsa már el!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvilág u. 20

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, köszönjük, az összes ezzel kapcsolatos bejelentés mehet megoldottra.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00130527 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdései szerint a közterület-felügyelet a hatósági j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    5,5 éve (!) nincs műszaki, parkolót foglal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 éve nincs műszaki, parkolót foglal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ond vezér sétány (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére