Megoldott

Lomtalanítás utáni szemét maradék

Múlt héten lomtalanítás volt a 2.kerületben, a mi részünkön pénteken és a fotón látható szemét azóta itt van a járdán és a parkoló autók között. A fotó a Mecset u 17 számnál készült.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Mecset u. 10

Hozzászólások

  • Török Vazul lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/130512/lomtalanitas-utani-szemet-maradek
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Philipp Andrea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sürgős takarítás kellene megint !

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Horvát utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összehányt buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére