Megoldott

Beláthatatlan úthiba a kerékpárúton

Anonim Járókelő

Tisztelt Ügyfelszolgálat!
Budapest egyik forgalmas kerékpáros útvonalán Rákóczi híd budai lehajtón nagy darabokban málik az útfelület.
Kifejezetten balesetveszélyes, mert a lehajtó útkanyarulat, sebesen közlekednek a kerekpárosok.
Fontos lenne a balesetveszély Győr előre jelzése a helyreállítás előtt!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Infopark stny. 1d

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Málik egy keresztben leöntött útborkolat és nincs gazdája???
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Keskeny kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Virag
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem megfelelő átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon régi úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére