Válaszra vár

Beszakadt vízelvezető-fedél

Kérem az útburkolat szélén (a kerékpárokra nézve közvetlen balesetveszélyt jelentő)beszakadt vízelvezető árok szíves javítását.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Fiáth János u. 16

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kátyú"-ról "Közművek"-ra.

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Iskola utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére