Megoldott

Kelenvölgy-Péterhegy megállóhely tele firkákkal

Frissítés 2023.11.23.
XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza:

"a bejelentésben szereplő helyszín nem a XI.kerületi Önkormányzat kezelése alá tartozik."

------------------------

Frissítés 2023.10.24

Köszönjük bejelentését, de az említett pad nem a JCDecaux Hungary tulajdonában, illetve gondozásában áll.

-----------------

Frissítés 2023.10.20.
BKM FKF válasza:

"Tájékoztatjuk, hogy a villamosmegálló takarításában Társaságunk nem illetékes."

-----------------

Frissítés 2023.10.17
BKK válasza
Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni, hogy Budapest Főváros Önkormányzata Közgyűlésének 7/2022. (III. 3.) önkormányzati rendeletével módosított 48/1994 (VIII. 1.) rendelete szerint a BKM nonprofit Zrt. végzi az autóbusz-trolibusz megállók, a végállomások külső területei, valamint a BKV Zrt. által üzemeltetett csomópontok takarítási feladatait.

........

Tagek hegye az utasváró üvegén és a megállótáblától messzebb eső padon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenvölgy-Péterhegy

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Máté!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Rozványi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon teljesen tiszta a villamosmegálló beállója, valamint újrafestették a padokat is a közelmúltban.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Mint ahogyan azt előző levelünkben is jeleztük, a bejelentett villamosmegállóban Társaságunknak csak a hulladékgyűjtő-edények üzemeltetése a feladata. Takarítási, graffitimentesíté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.11.23. XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza: "a bejelentésben szereplő helyszín nem a XI.kerületi Önkormányzat kezelése alá tartozik." ------------------------ Frissítés 2023.10.24 Köszönjük bejelentését, de az említett pad nem a JCDecaux Hungary tulajdonában, illetve gondozásában áll. ....

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.11.23. XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza: "a bejelentésben szereplő helyszín nem a XI.kerületi Önkormányzat kezelése alá tartozik." ------------------------ Frissítés 2023.10.24 Köszönjük bejelentését, de az említett pad nem a JCDecaux Hungary tulajdonában, illetve gondozásában áll. ......

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.10.24 Köszönjük bejelentését, de az említett pad nem a JCDecaux Hungary tulajdonában, illetve gondozásában áll. ........... Frissítés 2023.10.17 BKK válasza Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni, hogy Budapest Főváros Önkormányzata Közgyűlésének 7/2022. (III. 3...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.10.17 BKK válasza Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni, hogy Budapest Főváros Önkormányzata Közgyűlésének 7/2022. (III. 3.) önkormányzati rendeletével módosított 48/1994 (VIII. 1.) rendelete szerint a BKM nonprofit Zrt. végzi az autóbusz-trolibusz megállók, a végállomá...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését, de az említett pad nem a JCDecaux Hungary tulajdonában, illetve gondozásában áll.

    Tisztelettel:

    Pálmai Viktor
    Raktári adatkezelő| Warehouse data manager
    JC
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A pad kerületi illetékesség, míg a váró a JCDecaux kezelésébe tartozik.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "JCDecaux"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a villamosmegálló takarításában Társaságunk nem illetékes. A probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel.

    Tisz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tagek hegye az utasváró üvegén és a megállótáblától messzebb eső padon."-ról "Frissítés 2023.10.17 BKK válasza Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni, hogy Budapest Főváros Önkormányzata Közgyűlésének 7/2022. (III. 3.) önkormányzati rendeletével módosított 48/1994 (VIII. 1.) rende...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0042870/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00130339

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni, hogy Budapest Főváros Önkormán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Rozványi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeket valamiért lehagyta a feltöltésből:
  • Rozványi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeket valamiért lehagyta a feltöltésből:
  • Rozványi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Bicskei utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére