Megoldásra vár

Széteső, ronda reklámtáblák

Tisztelt Illetékes!
Érdeklődnék, hogy a BAH csomópontban, a képen látható táblasorral lehet valamit kezdeni? Illetve a hasonló táblákkal szerte a városban?
Elég taszító látvány. Illetve az itt szereplő panziókat már nem is annak hívják. Illetve ennyi alapján nem tudom bárki megtalálná-e, már ha 2023-ban még valaki ez alapján tájékozódik.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, BAH-csomópont

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a táblák és a tábla tartó oszlop megszüntetésére megtesszük a szükséges intézkedést. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére