Megoldott

több hetes szemét Lágymányosi u

Anonim Járókelő

több hetes szemét Lágymányosi u Bartók és Bicskei u közötti szakaszán, járdán, utcán, fatöveken.

Kommunális szemét, csikkek, fém dobozok, ürülék stb

hetek óta csak gyűlik a szemét!

Kérjük vki takarítson és lépjen fel a szemetelés ellen,ebben az utcában.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Lágymányosi u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    újra szemetes ez a rész
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, szép lett.! ;)

    Sajnos évek óta ilyen ez a rész általában, egy bank van a járda mögött... Nekik kellene takrítani vajon a járdát? -költői kérdés

    Az ingatlanok előtti szemetesség megszüntet...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ingatlanok előtti szemetesség megszüntetése és rendszeres tisztántartása érdekében
    bejelentését továbbítottuk Újbuda Közterület-felügyelet felé, kérve intézkedésüket a
    köztisztasági szabályok betar...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, szép lett.! ;)

    Sajnos évek óta ilyen ez a rész általában, egy bank van a járda mögött... Nekik kellene takrítani vajon a járdát? -költői kérdés
  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Elhagyott kaki

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Siroki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egry - Irinyi sarkon szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére