Megoldott

Patkánytetem

Egy patkánytetem elhelyezéséről szeretnénk intézkedést kérni. A XI. kerületben, az 1-es villamos Bártfai utcai megállójának közelében láttuk. A zebrától a Spar felé vezető gyalogúton volt, a dögevők valószínűleg hurcolják.

Lehet, hogy elszaporodtak a patkányok a környéken, a közelmúltban láttam egy élő egyedet az egyik este.

Köszönjük az intézkedést!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai utca

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Frank E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fülőke utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére