Megoldott

Megrongált aknafedő

Anonim Járókelő

Az újpesti hulladéktelep kerítése mellett található fém fedelű közmű teteje erősen behorpadt, széle nem atakarja az aknát, balesetveszélyes.
Kérem mielőbb javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Zichy Mihály u. 14

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az aknafedlap cseréje 10. 12-én megtörtént.
    Köszönjük jelzését!
    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Ú
    ...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy felhívta figyelmünket a Zichy M. u. 14. sz. közelében található balesetveszélyes fedlapra, melyet megvizsgáltunk és megállapítottuk, hogy egy felhagyott vízakna ta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Vízelvezetés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Zsolt
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Munkásotthon utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tűzcsap ereszt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzik a vízelzáró fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére