Megoldott

Funkciójukat vesztett aluljárós telefonfülke-beugrók

A Corvin negyed aluljáróban (de amúgy a városban másfelé is) van pár olyan beugró, ami korábban telefonfülkéknek adott otthont, de már hosszabb ideje üres. Időnként felszórják klórmésszel, aztán kezdődik a ciklus elölről. Érdeklődnék, hogy áll-e bármilyen akadálya ezeknek a funkciójukat vesztett beugróknak az elfalazása előtt.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 100

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Baranyai Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Beburkolták, köszönöm. A kissé higítófoltos fémlemezek, amiket applikáltak, szintén nem gyönyörűek ugyan, de ezt talán már könnyebb lesz megváltoztatni.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00130002 számú bejelentésben szereplő Corvin negyed aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szétesett szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    10
    Válaszra vár
    10

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére