Megoldott

Hiányzó burkolat pótlása

Kérem az ill. értesítését a járda burkolatának pótlása miatt.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány u. 25

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Információink szerint a garanciális bontást visszajavította a kivitelező.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgárme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 + 5 kátyú a szegélynél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felmart rész

    Beküldés ideje:
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Széna tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére