Megoldott

Elhagyott bevásárlókocsi

Egy bevásárlókocsit hagytak a Szent László utca 33. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent László u. 33

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sevcsik-Zajácz Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, valaki elvitte.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Viktória!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását: melyik áruházé a bevásárlókocsi? Sajnos a képen nem látszik. Itt olva...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/2637/2/2023/A1 Ügyintéző: Antal Anikó

    Járókelőnek címzett levelét 2023. szeptember 9-én illetékességből köszönettel megkaptuk, a benne f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Sevcsik-Zajácz Viktória bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult vízelvezető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    parkolás zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Magyar utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    parkolás zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Magyar utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére