Megoldott

Bkk kijelző

Bkk kijelző oszlopáról lekaparták a hirdetéseket, a szemetet alatta hagyták a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Márton Áron tér

Hozzászólások

  • Lukács Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm válaszotok.
    Sajnálattal kell azonban közölnöm, hogy ezen a téren én még soha nem láttam takarítót.
    Elfújja a szél, vagy elmossa az eső itt a szemetet, rengeteg csikket. Szégyen.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/129650/bkk-kijelzo
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.10.05.: A BKK válasza alapján az FKF-nek továbbítva. "Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján szeretnénk tájékoztatni, hogy Budapest Főváros Önkormányzata Közgyűlésének 7/2022. (III. 3.) önkormányzati rendeletével módosított 48/1994 (VIII. 1.) rendelet...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Bkk kijelző oszlopáról lekaparták a hirdetéseket, a szemetet alatta hagyták a járdán."-ról "Frissítés 2023.10.05.: A BKK válasza alapján az FKF-nek továbbítva. "Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján szeretnénk tájékoztatni, hogy Budapest Főváros Önkormányzata Közgy...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0041354/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00129650

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján szeretnénk tájékoztat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Márton Áron tér 53-as buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Olajfoltok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kuka alja hianyzik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére