Megerősítésre vár

lekopott festés a kerékpáros sávban

a kerékpáros sávnak az autós sávval szomszédos festése teljes mértékben le van kopva, arra az autók rendszeresen felhajtanak.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Berda József u. 42

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Márton!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • dr. Farkas Márton visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Berda utcai kerékpársáv burkolati jeleinek felújítása szerepel ez évi burkolatjel-fenntartási programunkban.
    A megvalósításig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • dr. Farkas Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fs.1, 1.5.e.9 (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen lekopott kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére