Megoldott

Szemét a közterületen

Anonim Járókelő

Bicikliút és járda közötti zöldterületet teli szórták azeméttel, mint a képen látható autókerékkel.
Kérem tisztítsák meg a környéket az apró hulladékoktól is!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 22

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a illetékességünk alá tartozó területeket megtakarították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos elhanyagolt terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos elhanyagolt terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagy Fuvaros utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére