Megerősítésre vár

Rossz állapotban van a tábla

FRISSÍTÉS: 2023.11.07.
A Bejelentő visszajelzése új fényképpel:

"Sajnos romlott a helyzet, de csak a hév környékén vannak ilyen rossz állapotban a táblák. Érdekes."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.09.08.
A Budapest Közút Zrt válasza:

"A 00129253 számú bejelentésben szereplő Békásmegyer HÉV aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, fenntartási feladatokat a Budapest Főváros Önkormányzata által biztosított források erejéig a műszaki, és gazdaságossági szempontok alapján a rendelkezésre álló kapacitási lehetőségeinkhez mérten folyamatosan végezzük.
Az aluljáróban az utastájékoztató táblákat ütemezetten ellenőrizzük, szükség esetén javítjuk, cseréljük. A tárgyi aluljáróban 2021-ben teljesen új utastájékoztató táblák lettek kihelyezve, melyek közül már többet - a bejelentéshez hasonló rongálás miatt - cserélni kellett. A rongálás tempójában- véges erőforrásaink miatt- nem tudjuk az összes megrongált táblát azonnal cserélni. Ez jelentős költségeket von el, más szükséges és fontos műtárgyfenntartási munkától.
Tájékoztatásul jelezzük, hogy a bejelentett hibát felvettük a javítási listánkra, a javításig kérjük szíves türelmét. Egyúttal várjuk T. Járókelő javaslatát arra vonatkozólag, hogy véleménye szerint hogyan lehetne a rongálások számát csökkenteni."

------

Kérem, távolítsák el a matricákat a tábláról. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer

Hozzászólások

  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00129253 számú bejelentésben jelzett a Békásmegyer gyalogos aluljáróban lévő táblákkal kapcsolatosan 2023.09.08-án válaszunkat már megadtuk, mely a honlapon is olvasható.
    Felhív
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem távolítsák el a metricákat a tábláról. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.11.07. A Bejelentő visszajelzése új fényképpel: "Sajnos romlott a helyzet, de csak a hév környékén vannak ilyen rossz állapotban a táblák. Érdekes." ----- FRISSÍTÉS: 2023.09.08. A Budapest Közút Zrt válasza: "A 0012...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos romlott a helyzet, de csak a hév környékén vannak ilyen rossz állapotban a táblák. Érdekes.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a HÉV környékén van megrongámva a legjobban a tábla sajnos. Kamera tudtommal van ott, de nem elég visszatartó erő. A HÉV megálló még is is sokkal lepukkantabb.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00129253 számú bejelentésben szereplő Békásmegyer HÉV aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Összefirlát tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére