Megoldott

Járdára lógó betontömb

Anonim Járókelő

Az útátépítés után a régi szegély darabja megmaradt, veszélyesen belenyúlik a járda/bringaútba.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Üllői út 108

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére