Megoldott

Kidőlő tábla a Szépvölgyi útnál a kerékpárút mellett

Hetek óta a képeken látható állapotban van ez a tábla a Szépvölgyi útnál a kerékpárút mellett. Múlt héten valaki kiegyenesítette, hétfőre most megint így áll (dől).. Jobb lenne eltávolítani, elég csúf..

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utóbbi hetekben egyáltalán nem láttam ott a táblát, valóban megoldódott az ügy.
    :-)
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Szept. elején újra megdőlt, ugyanúgy áll, mint a képen.
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma úgy láttam hogy megint kiegyenesítették, kíváncsi vagyok, meddig bírja. Addig is zárható a bejelentés.
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindeddig semmi változás.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (12842)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tisztelt Levélíró!

    Tájékoztatjuk, h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    From: Falvai Tamás
    Sent: Thursday, July 07, 2016 8:51 AM
    To: bkk@bkk.hu
    Cc: budapest@jarokelo.hu
    Subject: FW: Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (12842)
    Importance: High

    Tisztelt Budapesti Közlek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetveszélyes födém az aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére