Megoldatlan

Sitt és szemeteszsákok Kelenvölgy-Péterhegyben

FRISSÍTÉS: 2023. 10. 08

Bejelentő: "Még mindig ugyanott."

-------------------------------------------

FRISSÍTÉS: 2023.09.18.
Bejelentő észrevétele: "A sitt továbbra sem lett elhordva. Ahogy a képen is látható."

-----------

Frissítés 2023.08.15
FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, a probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel.
............
Sitt és két szemeteszsák az újonnan épült lakópark mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenvölgy-Péterhegy

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Rozványi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Változatlan sitt terén.
  • Rozványi Máté visszajelzésére vár.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0037579/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00127625

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a darabos s...
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Schneider Géza! Köszönjük tájékoztatását! Három héttel ezelőtt emlékeztettük a BKK-t a problémára. Ilyen rövid időközzel nem küldünk ki újabb emlékeztetőt, ennél több időt hagyunk az apparátusn...
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.09.18. Bejelentő észrevétele: "A sitt továbbra sem lett elhordva. Ahogy a képen is látható." ----------- Frissítés 2023.08.15 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, a probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel. ............

  • Rozványi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ugyanott.
  • Járó Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    BKV megírta, hogy folyamatosan szállítják el a sittet is, a megoldás megkezdődött Schneider Géza Úr.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.08.15 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, a probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel. ............ Sitt és két szemeteszsák az újonnan épült lakópark mellett."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.09.18. Bejelentő észrevétele: "A...

  • Rozványi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy a képen is látható:
  • Rozványi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A sitt továbbra sem lett elhordva.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0037579/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00127625

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a szemétsze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. augusztus 16., szerda 14:26
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Sitt és két szemeteszsák az újonnan épült lakópark mellett."-ról "Frissítés 2023.08.15 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, a probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel. ............ Sitt és két szemeteszsák az újonnan épült lakópark m...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, a probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel.

    Tisz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Járó Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Admin!
    A hulladék helye nem önkormányzati közterület a térinfó adatai alapján, az a villamos pályához tartozó Fővárosi terület, kérem oda küldjék meg az ügyet.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Rozványi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes hiányzó burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kálvin tér M4 metróállomás koszos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kálvin tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére