Megoldott

Magyarország-Portugália 3-3

Nem bírta a bulit ez a pad. Helyszín: Teréz körút 29.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A pad cseréjét megrendeltük, és időközben a csere meg is történt.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    e-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu Web: www....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a pad jóval a meccs előtt is darabokban volt, de ma egy vadonatúj padot tettek oda ki.
  • Járókelő Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kit érdekel? #hajramagyarok
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem csak a pad nem bírta ki...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    RIA-, RIA-, HUNGÁRIA! Boldog a jónép.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Le Marietta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére