Megerősítésre vár

a parkolóhelyen mély víz, a kocsiból kilépve beázik a cipő

parkolóhelyen mély víz, a kocsiból kilépve beázik a cipő
Az utolsó két parkolóhelyet kellene javítani .

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Závodszky Zoltán u. 9

Hozzászólások

  • Dubovanszky Zsolt visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Dubovanszky Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem lett kijavítva, ígéret van hogy majd javítják
  • Dubovanszky Zsolt visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel, vettük a Závodszki Zoltán utca 9 sz. előtti parkolók esőzés utáni korlátozott használatáról szóló bejelentését.
    Az útjavítási táblázatunkban rögzítettük a helyszín és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Dubovanszky Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Botlásveszély a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bercsényi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Török Ignác utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére