Megoldott

Pocsék járda aszfaltozás XII. Maros#Krisztina krt

A villamossín felújításakor a járdát újraaszfaltozták, azonban a szegélyét megemelték, így a víz a legkisebb eső után is megáll rajta.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Töreki Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Attól, hogy továbbítottá, még nem megoldott. Nem lehetne ezeket valami más státuszba rakni, amíg a bejelentő - vagy a közösség - meg nem erősíti?
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Attila! Kérem, jelezze, ha történt valamilyen fejlemény az ügyben. Üdv: admin
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1273)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett hibát továbbítottuk az illet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Töreki Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére