Megoldott

Ismét illegális hulladék

Ismét szeméttel teli az útszéle sajnos

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Almafa u. 2

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Csepeli Városgazda NZrt. elvégezte a munkát,bár magánterületen volt a szemét. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/2176/1/2023/V4 Ügyintéző: Wágner Mónika

    Hulladékkezelési csoportunk beazonosította és ellenőrizte a bejelentésben szereplő területet. A kihelyezet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Szemes Alexandra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére