Megerősítésre vár

Vandalizmus

FRISSÍTÉS 2023.08.10.
FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

------

Közterületen pad és virágtartó megrongálása. 59-es villamos végállomása, Márton Áron tér1.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Márton Áron tér 9

Hozzászólások

  • Lukács Ildikó visszajelzésére vár.

  • Lukács Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést, hol tartunk akkor az ügy megoldásával?
    Valakihez csak tartozik ez az építmény.
    Még akkor is, ha meglehetősen sorsára hagyták.
    Köszi
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. augusztus 16., szerda 14:21
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Közterületen pad és virágtartó megrongálása. 59-es villamos végállomása, Márton Áron tér1."-ról "FRISSÍTÉS 2023.08.10. FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. ------ Közterületen pad és virágtartó megrong...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldterület vagy parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldterületen lévő kövek.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére