Megoldott

Építési törmelék Csepel Görgey Artúr tér

Tisztelt Illetékesek!

Csepelen a Görgey Artúr tér 2. mellett, közel a Széchenyi István úthoz fekete zsákokban építési törmelék pihen.
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Görgey Artúr tér 2

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajezést és a képet!
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/2181/1/2023/V4 Ügyintéző: Wágner Mónika

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési csoportunk ellenőrizte a bejelen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére