Megoldott

Kész cirkusz

Kőbányán néhány villanyoszlopon fent maradtak a cirkuszi előadásokat reklámozó táblák, melyek ma már nem a legízlésesebb képüket mutatják. Nem tudom, kinek a hatásköre lehet, de valakinek illene eltávolítania. (Pontos helyszínek a képekre írva.)

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 66

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A Járókelő részéről mi nem állunk közvetlen kapcsolatban a Kőkert Kft-vel, kifejezett kérésükre minden önkormányzati illetőségbe tartozó bejelentést az önkormányzati központi e-mail címre továbbítunk....
  • Mácsik András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Az ilyen eseteket minden esetekben a KŐKERT kft. részére (illetve nekem) kell továbbítani az észrevételt, így gyorsan tudnak intézkedni.

    Üdvözlettel:
    Mácsik András
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nocsak!
    10 hónap és sok unszolás után a kőbányai önkormányzat el tudta távolítani ezeket a förmedvényeket a villanyoszlopokról!
    Na ugye, nem olyan bonyolult ez, csak akarni kell!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza alább olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett címek nem a BDK Kft. feladatai közé tartoznak, a táblák eltávolítása az út kezelőjének hatásköre.

    Tisztelettel:

    Pintér László
    Üzemviteli Technikus
    BDK Budapesti Dísz és...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út (47.47359380, 19.16127015, 13)"-ról "Budapest, Sibrik Miklós út 66, 1104 Magyarország (47.4742591, 19.1618532, 16)"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Adminok! Az lenne a kérdésem, hogy ezt a bejelentést meg lehetne-e küldeni a BDK-nak, mégiscsak az ő oszlopjaikat csúfítják ezek a megrogyott kartonok. Talán ők válaszolnának/esetleg intézkednének...
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést, a bejelentést újra megküldtük!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még minden a régi. Ugyanúgy megvan minden reklámtábla. Szeretném kérni az újraküldést, ha lehet.
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/12664/kesz-cirkusz/frissites
    Kös...
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    A másik új helyszín.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nincs változás, csak annyi, hogy találtam még 2 helyszínt, melyekről csatolok 1-1 képet. Legyenek szívesek az adminok továbbítani az illetékesnek, hogy ezeket is vegyék fel a listára (már ha van v...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Óhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mászóka teteje

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Pára utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére