Megoldatlan

Eldugult vízelnyelő

Csepelen a Védgát utcában az OMV kút mellet az egyik vízelnyelő el van dugulva, még a növényzet is kinőtt benne. Kérem, tisztítsák ki a vízelnyelőt! Köszönöm!
Google Utcakép: https://goo.gl/maps/ydjxjnDs1Fp

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A XXI. kerület Védgát utca OMV benzinkút melletti víznyelőinek tisztítását Társaságunk elvégezte.
    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési Osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Köszönjük az észrevételt. Sajnos azonban nem áll módunkban a problémát megoldani, hiszen a jelzett helyszínen nincs üzemeltetésünkben víznyelő.

    Tisztelettel:
    Bátori Maria...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    9 éves

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökbálinti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilógó fedlap

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére