Megoldott

Plakát a FŐTÁV totemen Csíki-hegyek - Kaptató

Plakátok már megint a FŐTÁV oszlopán a Csíki-hegyek utca - Kaptató sétány kereszteződésénél. Mikor lesz már ennek vége? Miért kell ezeket az amúgy sem esztétikus totemeket elnéznünk, hogy még jobban elcsúfítják a folyamatos plakátragasztással? Hogy néz ki, hogy Gazdagréten végig ezek csúfoskodnak a Kaptató sétány mentén?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csikihegyek utca 16

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a plakátokat eltávolították munkatársaink a műtárgyról.

    Tisztelettel: BKM FŐTÁV Távhőszolgáltatási Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/125312/plakat-a-fotav-totemen-csiki-hegyek-kaptato
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Elhagyott kaki

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Siroki utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére