Megoldatlan

kikopott fű

A Nagy Lajos király útja és a Mogyoródi út kereszteződésében a Tescoval átellenben a sarkon egy jó ideje ki van kopva a fű mert egyszer valaminfestéket kiborítottak. Kérem a talajt cseréljék, hogy jövekedhessen a növényzet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján megoldatlan az ügy.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Tárgyi bejelentésre, a Blog-on szereplő képen, egyértelműen látszik,hogy a gyep sarka a gyalogátkelő miatt van letaposva, nincs semmi festék ott.

    Kertészeti módszerekkel a ha...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentésére a szükséges intézkedést megtettük.
    A Főkert, mint illetékes felé, megküldtük az ügyet intézkedésre és válaszadásra.

    Kérjük fentiek szíves tudomá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest XIV. kerület, Mogyoródi út - Nagy Lajos király útja kereszteződésében károsodott zöldfelülettel kapcsolatban a Hivatal Internet portáljára érkezett bejelentésüket köszö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Felelős: Budapest Közút Zrt. A NL fővárosi tulajdon, a Mogyoródi meg üzemeltetés. Küldjek egy listát? Olyan nehéz egyet kérni? Nem küldök azért sem.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Feri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére