Megoldott

Matrac

Szövőszék u. 2-4-gyel szemben a Gergely bánya felőli oldalon egy matrac hever a Sibrik Miklós úton. Kérem a hulladék eltávolítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szövőszék utca

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A válaszban leírták, hogy megoldották. Miért nem zártátok le a bejelentést?
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/1264/5/2023

    Járókelő-Budapest
    részére

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00124278 azonosítószámú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom. A 2023. június 22-én megtart
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Három zsák sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tordai Richárd
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bánya utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bánya utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére