Megoldott

Sáros, hordalékos járda

A június 9-i villámárvíz után a Sibrik Miklós felüljáró alatti járdán sár, kavics maradt vissza, kérnénk ennek tisztítását az illetékesektől.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Vaspálya u. 59

Hozzászólások

  • Hegyessy András hozzászólt a bejelentéshez.

    A júl. 14., péntek esti állapotot lefotóztam, ez alapján nem történt takarítás a járdán.
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/123924/saros-hordalekos-jarda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegyessy András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kockakövek szanaszét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törmelékhegy a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére