Megoldott

Rendszam nélküli, rossz állapotú jármű

Rendszam nélküli rossz állapotú jármű Bp. XIV, Tengerszem utca és Fűrész köz sarkán. (szemben a terfigyelo kamerával)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fűrész köz 9

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már a helyszínen.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00123695 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdései szerint a közterület-felügyelet a hatósági
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Senkiföldje... De a vicc, hogy az autókkal szemben az oszlopon van egy köztéri kamera.
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    A Suzuki és az ódi is megér egy posztot.
    Mi ez? Roncslerakat?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb fotót. És nem látok reakciót a közterületesek részéről...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zugló elhagyott gépjármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több éve nem mozduló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Adria sétány (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére