Megoldott

Rendszám nélküli autó

Kedves Rendészet!

Kérem szíveskedjenek a szükséges intézkedést megtenni a hatósági jelzéssel nem rendelkező gépjárművel szemben.

XIV. Gvadányi u. 62-vel szemközti parkoló.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 33

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nem áll itt.
  • Németh István visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00123628 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdései szerint a közterület-felügyelet a hatósági j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    5,5 éve (!) nincs műszaki, parkolót foglal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére