Megoldott

Kidobott matrac

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek,

kérem intézkedjenek.

Jó lenne ha egyesek nem csak az utcára tennék ki, mikor megunták.

-kidobott matrac, sok a lakásfelújítás erre is vélhetően

-nem alszik rajta senki. 2 hete minimum itt van és így. Reméljük gyorsan elszállításra kerül!

Budapest, Lágymányosi u. 5, 1111 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Lágymányosi u. 5

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a hónap végén lesz egyébként a lomtalanítás a kerületben.... ;)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "Jó lenne ha egyesek nem csak az utcára tennék ki, mikor megunták."
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "kidobott matrac a járdán autok között BP 11 ker Lágymányosi u. 5,"-ról "Kidobott matrac"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    zárható, ma már nem volt ott
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. június 13., kedd 17:43
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beregszász tér por, kavics az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sümegvár köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint felejtett választási plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gumiabroncs a fa körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lecke utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére