Megoldott

Fedlap és jelzőlámpa-burkolat

Anonim Járókelő

A Sibrik Miklós úti csomópont felé forgalomirányító fedlap elfogyott, valamint maga a fedlap szekrény körül betondarab látható, illetve bár a buszon keresztül lehetett látni hogy a jelzőlámpának az oszlopot ki cserélték, de van ami jelzőlámpának burkolata továbbra is meg van rongálódva.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat utcai kutyafuttató

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozással a "járókelő"-re bejelentett levelére, a következő tájékoztatást adjuk:

    A Budapest X. ker. Harmat u.- Sibrik M. út sarkán a jelzőlámpa oszlop cseréje megtörtént, a m
    ...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozással a "járókelő"-re bejelentett levelére, a következő tájékoztatást adjuk:

    A Budapest X. ker. Harmat u.- Sibrik M. út sarkán a jelzőlámpa oszlop cseréje megtörtént, a m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére