Megoldott

Illegális szeméthalom közterületen

Hatalmas kupac illegális szemétdomb lakóterületen, Zuglóban a Fűrész utca Rákay Lea sarkán. Ezen a szakaszon elég gyakori ez az elfogadhatatlan állapot.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fűrész u. 113b

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122900 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A jelzett illegálisan lerakott hulladék elszállítás megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lerakott vegyes szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék zsákokban.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinka Panna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tahi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére