Megerősítésre vár

Zityi-zötyi

Ókori romváros hangulatú járda(maradvány) a Mezőkövesd úti futballpálya mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mezőkövesd utca 5

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    A vadiúj járda itt ér végett
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • Nagy Jenő hozzászólt a bejelentéshez.

    Változatlan állapotok.
  • Nagy Jenő visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. június 26., hétfő 15:48
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy Jenő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Pannonhalmi út járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Botlásveszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szatmárhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére