Megoldásra vár

Járda hiánya

FRISSÍTÉS: 2024.05.27.

Bejelentő visszajelzése:
„A probléma bejelentése óta nem történt változás. Továbbra sincs járda.”
------
FRISSÍTÉS: 2023.06.12.
Önkormányzati válasz:
"Köszönjük a járókelő.hu oldalon tett észrevételét az Óceánárok utcában található áttaposás burkolására vonatkozóan.
A problémát megvizsgáltuk és ajánlatot kértünk a munka elvégzésére. Az ajánlat elbírálásának függvényében a munkát felvesszük az elvégzendő feladatok sorába."

------------
Az Óceánárok utca egy szakaszán - a Farkaserdő utca és a Rex Kutyaotthon közti rész - az utca egyik oldalán sincs járda.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 33

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 00122829 sorszámú bejelentésre, a Budapest, IV. kerület Óceánárok utcai járdával kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatom.
    A beérkezett árajánlat alapján a munkát megr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.27. Bejelentő visszajelzése: „A probléma bejelentése óta nem történt változás. Továbbra sincs járda.” ----- ------------ Az Óceánárok utca egy szakaszán - a Farkaserdő utca és a Rex Kutyaotthon közti rész - az utca egyik oldalán sincs járda."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.27. Bejelentő visszaj...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Óceánárok utca egy szakaszán - a Farkaserdő utca és a Rex Kutyaotthon közti rész - az utca egyik oldalán sincs járda."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.27. Bejelentő visszajelzése: „A probléma bejelentése óta nem történt változás. Továbbra sincs járda.” ----- ------------ Az Óceánárok utca egy szakaszán - a Farka...

  • Boros Tünde hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma bejelentése óta nem történt változás. Továbbra sincs járda.
  • Boros Tünde visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Boros Tünde hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
    A probléma továbbra is fennáll.
  • Boros Tünde visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a járókelő.hu oldalon tett észrevételét az Óceánárok utcában található áttaposás burkolására vonatkozóan.
    A problémát megvizsgáltuk és ajánlatot kértünk a munka elvégzés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a járókelő.hu oldalon tett észrevételét az Óceánárok utcában található áttaposás burkolására vonatkozóan.
    A problémát megvizsgáltuk és ajánlatot kértünk a munka elvégzés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Boros Tünde bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére