Megoldott

Rendszeresen széthordják a varjak a szemetet

Rendszeresen széthordják a varjak a szemetet. Minden nap így néz ki. Kellene tető a kukára vagy zárt kuka.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Lóverseny tér 4

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vilimi Agnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedett kuka került kihelyezésre. Remélhetőleg ez megoldja a problémát
  • Vilimi Agnes visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Vilimi Ágnes!

    Köszönjük a lóverseny téri hulladékgyűjtőre vonatkozó jelzését, egyben szíves elnézését kérem a késői válaszadásért!
    A cserét megrendeltük, a megvalósulásig szíves türelmét kér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Vilimi Agnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Autóalkatrész egy sérült autóról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tele vannak szeméttel a faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére