Megoldott

Rossz állapotú lépcső

Anonim Járókelő

A Puskás Stadion Metrómegálló körüli, Kerekesi út felőli járdán a lépcsőn a falevelek felgyülemlettek, amik igen csúszóssá teszik a lépcsőt.
Egyebekben jelezném, hogy a lépcső beton elemeiből kilátszik a vasalat, ha ezt így hagyják hamar szét fog porlani az egész lépcső.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1228)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett lépcső j...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A falevéltől megtisztították a lépcsőt, de érthetetlen, hogy miért a járdára kellett odahalmolni a leveleket. Az egész járdán végig rohadnak a falevelek.
    A járda betonelemeivel semmi sem történt.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A fent említett útszakasz (Kerepesi út) a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 32/2012. (XII. 29.) Korm. rendelet értelmé...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére