Megoldásra vár

Rongálódott közmű fedél

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.05.25.
Nem Telekom

------

Rongálódott közmű fedél! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon a problèma megoldásáról! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pongrácz út 189

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia tegnap néztem sajnos még nem változott semmi!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyenlőre még semmi változás!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Pongrácz út 189. előtti úton a sérült kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAP...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Rongálódott közmű fedél! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon a problèma megoldásáról! Előre is köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.05.25. Nem Telekom ------ Rongálódott közmű fedél! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon a problèma megoldásáról! Előre is köszönöm!"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyakorló köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Lassan beszakadó MVM földgáz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére