Megoldott

Fedlap + a körülötte lévő terület

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.07.10

Az FCSM válasza:
,, Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megadott
helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy az tartja az
eredeti beépítés szintjét, állapota megfelelő. A fedlap körül kialakult
burkolatsüllyedés nincs összefüggésben a csatornahálózattal, ezért a
probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni.”

———

Jelzett helyszínen, az útba épített fedlap környékén rossz az út állapota. A fedlap kimagaslik az út síkjából, körülötte az út kátyús, hullámos. Egy nagyon szűk, azonban forgalmas útszakaszról van szó, melyen BKV és éjszakai BKV járat is közlekedik. Véleményünk szerint, ennek okán az útszakasz így balesetveszélyes, és kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében, és a sűrűn lakott övezetben a zajterhelés is magasabb így.
Kérjük az Illetékest, javítsa a fedlap környezetét, helyezze síkba a fedlapot az úttal!

Pontos helyszín:
47.59011791512728, 19.044721161047434

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Sport u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapest Közút Zrt. válaszából:
    „A bejelentésben szereplő burkolathibát megvizsgáltuk és megállapítottuk, hogy azonnali intézkedés nem indokolt.
    A hiba terjedését figyelemmel kísérjük és amennyiben sz...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen, az útba épített fedlap környékén rossz az út állapota. A fedlap kimagaslik az út síkjából, körülötte az út kátyús, hullámos. Egy nagyon szűk, azonban forgalmas útszakaszról van szó, melyen BKV és éjszakai BKV járat is közlekedik. Véleményünk szerint, ennek okán az útszakasz így balesetveszély...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megadott
    helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy az tartja az
    eredeti beépítés szintjét, állapota me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos Vilati

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    San Marco utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    3 db megsüllyedt Forgalomirányitás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére