Megoldott

Leszerelt szemetesek

Anonim Járókelő

A pápalátogatás óta nem szerelték vissza a BP. VII. kerület Szövetség utca 17 környékén a leszerelt szemeteseket és így hatalmas a piszok!!!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Szövetség u. 17

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a segítséget Mindenkinek!
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényt munkatársaink visszahelyezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/122495/leszerelt-szemetesek
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére