Megoldott

Torontál utcai kukák

Korábban azt írták, hogy a probléma megoldódott, de valójában nem történt semmi változás. A Torontál utca 56 -58. környékén a kukák rendszeresen tele vannak, nem ürítik őket, mindenhol szemét.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Torontál u. 56-58

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122294 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A kukák ürítése hetente kétszer történik, a bejelentés után történt helyszíneléskor a Toronál utcai kukákat a Zuglói Zrt. munka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Lazanyecz Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére