Megoldott

Kidöntött kutyaürülékgyűjtők

A Műegyetem rakparton két ürülékgyűjtő kuka is kidöntve hever. Az egyik az 56-os emlékműnél, a másik kb 100 méterrel arrébb a Szent Gellért tér felé.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján megoldottként zárom.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta helyre lettek álíltva a szemetesek?
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a Műegyetem rakparton található kutyapiszok gyűjtő edényekkel kapcsolatos bejelentésére, az alábbi tájékoztatást adom.

    A jelzett területen található edények karbantartá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kutyapiszok gyűjtésére szolgáló tartályokat a kerületi önkormányzat telepíti és kezeli.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vételét!

    F...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Fábry Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szeméthalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Erika
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dávid Ferenc utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szeméthegyek Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fenyves utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére