Megoldott

Totálkáros jármű

A 1144 Bp. Vezér úti parkolóban több mint egy éve vesztegel egy totálkáros platós kocsi, ami kb. 4 helyet foglal el, mivel keresztben áll.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 96

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Címzett!

    A 00122262 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt (a rendszám a szélvédő mögött látható), ezért a Zuglói Önkorm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére