Megoldott

Illegális szemét

Anonim Járókelő

A járdán egy használt gépjármű kereke található

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 109

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/1334/1/2023/V4
    Ügyintéző: Kováts Péterné

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési csoportunk ellenőrizte a bejelentésben szereplő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére